Profil spoločnosti


Spoločnosť HYDREX pôsobí na Slovensku od roku 1992. Našim hlavným zameraním je predaj a servis stavebných strojov, čomu je optimálne prispôsobená organizácia jej obchodných činností.

Na slovenskom trhu HYDREX, s.r.o. zastupuje kvalitné a výkonné stavebné stroje osvedčených svetových značiek ako NEW HOLLAND, hutniacu techniku AMMANN, hydraulické kladivá INDECO, miešače betónu FIORI, obaľovaciu techniku SIMM AMMANN.

K najväčším domácim zmluvným partnerom patrí WAY INDUSTRY, a.s. Krupina, ktorý vyrába šmykom riadené nakladače a spoločnosť Hydrex je ich výhradným zástupcom na Slovensku. HYDREX, s.r.o. je tiež autorizovaným zástupcom CSM, a.s. Tisovec - výrobcu dokončovacích strojov UDS.

Predaj finálnych výrobkov je zabezpečovaný prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov, ktorí majú k dispozícii všetky materiály, marketingové a technické nástroje na to, aby mohli poskytnúť partnerom profesionálne informácie. Samozrejmosťou je možnosť leasingu, na výber má zákazník medzi niekoľkými leasingovými spoločnosťami, s ktorými má spoločnosť HYDREX uzavreté dohody.

Náhradné diely sú zákazníkovi dostupné v skladoch na strediskách v Hriňovej, Prešove - Veľkom Šariši a v Bratislave. Servis zabezpečuje HYDREX, s.r.o. vlastnými servisnými mechanikmi priamo u zákazníka pomocou servisných vozidiel, alebo v servisných dielňach na jednotlivých strediskách.

Vlastná výroba a moderná technológia umožňuje spoločnosti HYDREX vyrábať vo veľkých sériách a vysokej kvalite rotačné dielce, ozubené dielce do modulu 6 a opracovávať prevodové skrine. Zároveň zabezpečuje vlastné tepelné spracovanie materiálu, trieskové a beztrieskové obrábanie.

HYDREX, s.r.o. disponuje vlastným zváracím pracoviskom, CNC strojmi a ďalšími obrábacími strojmi. Nosným výrobným programom je produkcia prevodoviek, ozubených kolies a dielcov pre renomované firmy na Slovensku, voľné diely pre našich i zahraničných odberateľov, a tiež pre vlastnú potrebu.